Obavještavaju se korisnici da će djelatnici trgovačkog društva Komunalac d.o.o. u utorak, 16.4. i četvrtak 18.4. vršiti čipiranje spremnika za otpad na području MO Moravice u vremenu od 1!:30 do 13:30, i to sljedeće ulice i kućne brojeve: Školska 3, 3a, 5, 5a, 9,11, te Goranska do broja 15.

Komunalac d.o.o.

Na temelju odredbe članka 14. i 15. Izjave o osnivanju društva s ograničenom odgovornošću Komunalac d.o.o. za komunalne djelatnosti (u nastavku: Komunalac d.o.o.), u vezi sa odredbama članka 7. stavak 1. i članka 13. stavak 1. Pravilnika o radu, Uprava društva Komunalac d.o.o. dana 08. travnja 2024. godine donosi

ODLUKU

Ovom Odlukom o uvjetima i objavi natječaja za prijem u radni odnos na neodređeno vrijeme 1 pogrebnika (m/ž) (u nastavku: Odluka) utvrđuju se sljedeći uvjeti za prijem u radni odnos:

PRILOZI

1. Odluka o uvjetima i objavi natječaja za prijem u radni odnos na neodređeno vrijeme 1 pogrebnika (m/ž) - pdf
  2. Odluka o uvjetima i objavi natječaja za prijem u radni odnos na neodređeno vrijeme 1 pogrebnika (m/ž) - word

ODLUKU

Ovom Odlukom o uvjetima i objavi natječaja za prijem u radni odnos na neodređeno vrijeme 1 radnika na složenijim poslovima (m/ž) (u nastavku: Odluka) utvrđuju se sljedeći uvjeti za prijem u radni odnos:

PRILOZI

1. Odluka o uvjetima i objavi natječaja za prijem u radni odnos na neodređeno vrijeme 1 radnika na složenijim poslovima (m/ž) - pdf
  2. Odluka o uvjetima i objavi natječaja za prijem u radni odnos na neodređeno vrijeme 1 radnika na složenijim poslovima (m/ž) - word

1. PREDMET PRODAJE

Predmet prodaje je vozilo - autobus u vlasništvu društva Komunalac d.o.o. za komunalne djelatnosti sa sljedećim karakteristikama:

• vrsta vozila: M3 autobus
  • marka i tip vozila: ISUZU TURQUOISE
  • model: C – 27B555, 175
  • broj šasije: NNAMMZ7LE02000566
  • godina proizvodnje: 2006.
  • registarska oznaka: RI 7343 J
  • snaga motora: 129 KW
  • radna zapremnina motora: 5193 cm2
  • stanje putomjera: 416.385,00 km
  • stanje vozila: vozilo je u voznom stanju
  • procijenjena vrijednost vozila: 12.616,20 eura.

1. Natječaj za prikupljanje pisanih ponuda za prodaju vozila - autobusa - pdf
  2. Natječaj za prikupljanje pisanih ponuda za prodaju vozila - autobusa - word
Profesionalni stroj za čišćenje ulica i nogostupa

Grad Vrbovsko u suradnji s tvrtkom Komunalac d.o.o. Vrbovsko, Željeznička 1 A u mjesecu ožujku 2024. godine kupio je profesionalni stroj za čišćenje cesta i nogostupa. Vrijednost stroja za čišćenje iznosi 12.394,75 €, a nabavljen je od tvrtke SON d.o.o. Vinica, Hrast pri Vinici 39. Uz čistač ugrađen je i spremnik za vodu koji sprječava stvaranje prašine kod metenja. Vrijednost spremnika za vodu je 228,96 €. Kontinuiranim ulaganjem u strojeve i opremu Grad Vrbovsko i tvrtka Komunalac d.o.o. Vrbovsko zadržavaju postignute standarde u uređenju područja Grada Vrbovskoga. I ovoga proljeća uređenje područja Grada Vrbovskoga će se izvršavati prema planu i programu Grada Vrbovskoga.

Kalendar događanja za 2022. godinu

Kalendar događanja za 2021. godinu