logoCityHub je modularni cloud servis koji objedinjava gradske službe na jednom mjestu. Sastoji se od nekoliko modula: za prijavu komunalnih nepravilnosti, za primanje službenih obavijesti Grada,  za pružanje informacija o javnom prijevozu uživo,  za rezervaciju gradskih sportskih objekata, Cityapass – za ulaz u objekte i ustanove s plaćanjem i sl..

Mobilna aplikacija trenutno podržava modul – za prijavu komunalnih problema u gradu i za primanje službenih obavijesti Grada.
Modul za prijavu komunalnih problema korisniku omogućava prijavu problema fotografijom i opisom problema (npr. javna rasvjeta, javne površine, nerazvrstane ceste itd.) kojima se pridružuje geolokacija očitana smartphone uređajem. Prijava se šalje u cloud sustav, gdje administrator u gradskoj upravi delegira problem nadležnoj službi koja je zadužena za njegovo rješavanje.

CityHub vam omogućava da prijavite problem, pratite njegovo rješenje i naravno ubrzava sam proces rješenja problema.

Također  u aplikaciji je omogućeno praćenje svih servisnih obavijesti  i ostalih obavijesti Grada Vrbovskog i gradskih tvrtki: Komunalaca d.o.o. i Voda Vrbovsko d.o.o..

Aplikacija je podržana na iOS i Android uređajima, ali uskoro slijedi i podrška za Windows Phone mobilne uređaje. Da bi mogli koristiti CityHub aplikaciju potrebno ju je preuzeti s odgovarajućeg servisa ovisno o vašem mobilnom uređaju. Za mobilne uređaje pogonjene Androidom aplikaciju preuzimate s Google Play trgovine, a za iOS uređaje na iTunes-u:

android cityhubAndroid

itunes cityhub
iOS

Prije pokretanja aplikacije potrebno je omogućiti na mobilnom uređaju GPS otkrivanje lokacije i mobilni internet (GPRS, EDGE, 3G, 4G).

Više o CityHub aplikaciji pročitajte na ovom linku: http://www.betaware.hr/portfolio-items/cityhub/